Zavřít reklamu

Jak z našich předchozích novinek víte, smartphone Samsung Galaxy A52 5G v minulých dnech získal několik klíčových certifikací a měl by tedy být již velmi brzy uveden na scénu. Nyní do éteru pronikl jeho oficiální tiskový render (dosud uniklé obrázky byly fanouškovské rendery vytvořené na základě „leaklých“ specifikací).

Uniklý tiskový render nicméně v podstatě potvrzuje to, co jsme viděli právě na neoficiálních renderech – Galaxy A52 5G disponuje displejem typu Infinity-O, výraznějším spodním rámečkem a čtverným zadním fotoaparátem v lehce vystupujícím obdélníkovém modulu. Kromě toho ukazuje matnou povrchovou úpravu zadní strany.

Podle dosavadních neoficiálních informací dostane telefon střední třídy do vínku Super AMOLED displej s úhlopříčkou 6,5 palců, čipset Snapdragon 750G, 6 GB operační paměti, čtyři zadní fotoaparáty s rozlišením 64, 12, 5 a 5 MPx (druhý prý bude mít ultraširokoúhlý objektiv, třetí plnit roli snímače hloubky a poslední sloužit jako makro kamera), poddisplejovou čtečku otisků prstů, 3,5mm jack, Android 11 a podporu rychlého nabíjení s výkonem 15 W. Kromě 5G verze by měla být dostupná i verze s LTE (tu však bude údajně pohánět o něco slabší Snapdragon 720G).

Smartphone bude podle všeho představen už co nevidět, velmi pravděpodobně v několika příštích dnech, maximálně týdnech.

Související články

Dnes nejčtenější

.