Zavřít reklamu

Aktualizaci s Androidem 11 a na něm postavenou uživatelskou nadstavbou One UI 3.0 začal nyní dostávat i smartphone Galaxy Note 10 Lite. Její součástí je lednový bezpečnostní patch.

V tuto chvíli je nový update nesoucí firmwarovou verzi N770FFU7DUA8 distribuován ve Francii, ale jako u minulých aktualizací by se měl v následujících dnech rozšířit do dalších zemí. Jako vždy si můžete ověřit jeho dostupnost otevřením menu Nastavení, vybráním možnosti Aktualizace softwaru a klepnutím na volbu Stáhnout a nainstalovat.

 

Jedná se první velký systémový upgrade pro Galaxy Note 10 Lite od jeho uvedení na trh přesně před rokem. Jak si možná vzpomínáte, Samsung se v létě minulého roku zavázal, že jeho vlajkové lodě počínaje řadou Galaxy S10 dostanou tři nové generace Androidu, což znamená, že uživatelé Galaxy Note 10 Lite se mohou těšit ještě na update s Androidem 12 a Androidem 13.

Jen pro osvěžení paměti – Android 11 přináší novinky jako chatovací bubliny, jednorázová povolení, samostatný widget pro přehrávání médií nebo sekci konverzací v notifikačním panelu a u One UI 3.0 je to například přepracovaný design uživatelského rozhraní, vylepšené widgety na zamykací obrazovce a always-on displeji, lepší možnosti nastavení klávesnice, bezdrátový DeX nebo vylepšená stabilizace fotoaparátu.

Související články

Dnes nejčtenější

.