Zavřít reklamu

Samsung začal před pár dny na svou populární aplikaci na úpravu uživatelského rozhraní Good Lock vydávat aktualizaci s nadstavbou One UI 3. Tu vzápětí začaly dostávat i první moduly aplikace, jako např. One Hand Operation+, Theme Park nebo Nice Catch. Nyní technologický obr začal vypouštět aktualizaci i na modul SoundAssistant, která do něj mimo jiné přidává funkci, která řeší rozšířený problém se zvukem u Bluetooth sluchátek – jeho zpožďování.

Podle nedávného příspěvku uživatele Redditu jménem u/ID1453719 přináší nový update modulu SoundAssistant (verze 3.6.06.0) novou funkci s názvem Bluetooth Metronome, který uživatelům umožňuje synchronizovat zvuk a video při používání Bluetooth zařízení. Funkce zahrnuje posuvník, který umožňuje snadno synchronizovat zvuk na připojeném Bluetooth zařízení, a přepínač k zapnutí synchronizace z panelu hlasitosti.

Kromě této funkce přináší update do modulu také panel hlasitosti ve stylu nadstavby One UI 3 a nový mód Media Banner pro automatické ztlumení médií, když je zařízení nastaveno na vibrace nebo tichý režim.

Pokud máte zařízení běžící na One UI 3.0 a vyšší, můžete si nejnovější aktualizaci pro SoundAssistant stáhnout z obchodu Samsungu Galaxy Store. Pokud se vám zde update nezobrazuje, můžete si jej stáhnout z této stránky.

Související články

Dnes nejčtenější

.