Zavřít reklamu

Samsung začal pro svou populární aplikaci na úpravu uživatelského rozhraní Good Lock vydávat update s nadstavbou One UI 3.0. Aplikace sama prošla změnou designu a její četné moduly, jež je možné stáhnout samostatně, také dostávají s ohledem na novou verzi Androidu/nadstavby nové aktualizace.

Moduly jako One Hand Operation+ (verze 4.1.19.0), Theme Park (1.0.08.2), Nice Catch (1.1.00.11) a NavStar (3.0.01.17) dostaly nový update přinášející kompatibilitu s One UI 3.0 a další funkce. První jmenovaný kvůli problémům s překlepy „zařízl“ volbu „fit to keyboard“, nyní však nabízí nové akce a opravuje funkci Split Screen View. Druhý zmíněný také dostal vylepšené rozhraní a možnosti přizpůsobení stylu rychlého panelu a nyní nabízí podporu pro tablety s One UI 3.0.

Modul NavStar obdržel jeden z hutnějších updatů a nyní podporuje nastavení gest. Nově je možné díky přepínači „Show and hide button“ skrýt navigační panel v rozděleném okně, přidána byla též tlačítka zvýšení a snížení hlasitosti a uživatelé mohou nyní odstranit volbu „Rotate button on navigation bar“.

Uživatelé smartphonů a tabletů Galaxy si mohou aplikaci a s ní spojené moduly stáhnout spuštěním „appky“ na svých zařízeních, případně je možné je stahovat z této stránky.

Související články

Dnes nejčtenější

.