Zavřít reklamu

Loni v říjnu jsme vás informovali, že Samsung kromě dnes již představeného telefonu pro nejnižší třídu Galaxy M02 pracuje i na levném smartphonu Galaxy A02. O měsíc později dostal certifikaci organizace Wi-Fi Alliance, která naznačila jeho blízký příchod. Nyní se jeho příchod přiblížil ještě více, když získal další certifikaci, tentokrát od thajského telekomunikačního úřadu Office of the National Broadcasting and Telecommunications Commission (NBTC).

Certifikační dokumenty NBTC odhalily, že Galaxy A02 podporuje konektivitu 4G LTE a má slot na dvě SIM karty. Bude mít také podporu standardu Bluetooth 4.2, jak odkryla dřívější certifikace.

Podle předchozích neoficiálních zpráv dostane telefon do vínku displej typu Infinity-V s úhlopříčkou 5,7 palců, čipset MediaTeku MT6739WW, 2 GB operační a 32 nebo 64 GB interní paměti a duální fotoaparát s rozlišením 13 a 2 MPx. Softwarově by měl být postaven na Androidu 10 a baterie prý bude mít kapacitu 5000 mAh (to by měla být oproti jeho předchůdci Galaxy A01 jedna z největších změn – jeho baterie disponovala kapacitou jen 3000 mAh).

S ohledem na nově získanou certifikaci by měl být uveden na scénu již velmi brzy, pravděpodobně v příštích několika dnech.

Související články

Dnes nejčtenější

.