Zavřít reklamu

Nový smartphone Samsungu pro střední třídu Galaxy A52 5G je zase o něco blíže uvedení na scénu. Získal totiž Bluetooth a Wi-Fi certifikace. Druhá zmíněná odhalila, že telefon poběží rovnou z krabice na Androidu 11.

Bluetooth certifikace zase prozradila, že Galaxy A52 5G bude disponovat dvoupásmovou Wi-Fi 5 a standardem Bluetooth 5.0 s podporou LE (Low Energy).

Před dvěma týdny odkryla čínská certifikace 3C, že telefon ve verzi s 4G dostane do vínku čipset Snapdragon 720G, zatímco 5G varianta výkonnější Snapdragon 750G, a že bude mít podporu rychlého nabíjení s výkonem 15 W.

Z dosavadních neoficiálních zpráv i uniklých renderů vyplývá, že smartphone bude mít Super AMOLED displej typu Infinity-O s úhlopříčkou 6,5 palců, čtverný fotoaparát s rozlišením 64, 12, 5 a 5 MPx (druhý by měl mít ultraširokoúhlý objektiv, třetí sloužit jako snímač hloubky a čtvrtý jako makro kamera), do displeje integrovanou čtečku otisků prstů, 3,5mm jack, rozměry 159,9 x 75,1 x 8,4 mm a zadní stranu z „glastu“ (vysoce naleštěného plastu připomínajícího sklo).

Samsung jej pravděpodobně představí v následujících několika týdnech. Spolu s ním by mohl uvést na scénu i dalšího zástupce populární řady Galaxy A – Galaxy A72.

Související články

Dnes nejčtenější

.