Zavřít reklamu

Je to jen několik málo týdnů, co Samsung na smartphony řady Galaxy S10 vydal jeho slovy stabilní aktualizaci s uživatelskou nadstavbou One UI 3.0. Před několika dny však jejich majitelé dostali nečekaně další update, což signalizovalo, že s první aktualizací nebylo vše zcela v pořádku. A to se nyní také potvrdilo, Samsung totiž aktualizaci z předloňských vlajkových lodí stáhl.

Stažení se týká jak updatu šířeného formou OTA (tedy „vzduchem“), tak updatu instalovaného prostřednictvím služby Samsungu na přenos dat Smart Switch. Jihokorejský technologický obr zatím neuvedl, co jej k pro něj neobvyklému kroku vedlo, různé zprávy však naznačují, že ve firmwaru je několik chyb, které musejí být opraveny. Konkrétně si prý uživatelé stěžují na podivné šmouhy na fotografiích nebo přehřívání telefonů. Samsung mohly ke stažení updatu také donutit jiné, dosud nenahlášené bugy.

Zajímavé je, že uživatelé dalších smartphonů Samsungu, které dostaly stabilní aktualizaci s One UI 3.0, si na zmíněné či jiné chyby nestěžují. Podle všeho se tak týkají pouze řady Galaxy S10.

V tuto chvíli není jasné, kdy se update vrátí do oběhu, uživatelé telefonů řady tak mohou jen doufat, že to bude co nejdříve.

Související články

Dnes nejčtenější

.