Zavřít reklamu

Samsung začal nabízet zajímavý kus příslušenství pro svá nová plně bezdrátová sluchátka Galaxy Galaxy Buds Pro. Je to „nenabíjecí“ ochranné pouzdro, které „se chytne“ u těch, kteří nostalgicky vzpomínají na doby, kdy telefony byly malé, rozkládací a měly tlačítka.

Nové pouzdro nejvíce připomíná legendární véčkové telefony Samsungu Anycall T100 a Anycall E700 z počátku tohoto tisíciletí. Pokud jste naladěni na stejnou notu, bohužel pro vás máme špatnou zprávu. Pouzdro je totiž dostupné pouze v Jižní Koreji jako dárek pro ty, co si Galaxy Buds Pro koupí do konce měsíce (v zemi si je lze pořídit i samostatně, a to v přepočtu zhruba za 650 Kč).

V tuto chvíli Samsung pro sluchátka přijímá předobjednávky. Do prodeje na prvních trzích vstoupí 29. ledna (tak jako telefony jeho nové vlajkové řady Galaxy S21) a na další trhy dorazí o týden později.

Sluchátka, která začátkem týdne dostala první update, kromě jiného nabízejí funkci aktivního potlačení hluku (ANC), dotykové ovládání, 360° zvuk, 11mm basový reproduktor pro plné basy, výdrž se zapnutým ANC a hlasovým asistentem Bixbym 4,5 hodiny (s nabíjecím pouzdrem až 16 hodin), kompatibilitu s aplikací SmartThings a technologií rychlého nabíjení Qi nebo odolnost proti dešti, potu i ponoření do vody.

Související články

Dnes nejčtenější

.