Zavřít reklamu

Třetí Samsung Galaxy Fold by podle posledních úniků měl nabídnout čtečku otisků prstů zapuštěnou pod displejem přístroje. S informací přišel na Twitteru známý únikář WonderingLeaks. Ten sice vágně upozorňuje na to, že čtečku uvidíme v nespecifikovaném skládacím telefonu od korejského výrobce, vsadili bychom ale na to, že půjde o další novou funkci prémiového modelu. Pokud se jí ve třetím Foldu skutečně dočkáme, půjde o první případ skládacího zařízení, které čtečku otisků pod displejem nabídne.

Zdá se, že Samsung chce na rozvoj svých skládacích telefonů vsadit velké peníze. Po letošním meziročním zlevnění modelů jeho vlajkové řady Galaxy S21 a budoucím zrušením řady Note se z jeho různých typů skládacích smartphonů zřejmě stanou nová prémiová zařízení. Typická řada Galaxy Z Fold se mezi první a druhou generací drasticky zlepšila, podobný posun tak můžeme čekat i u jejího v pořadí třetího modelu. Ten má podle úniků nabídnout jako vůbec první telefon od Samsungu dlouho vyhlíženou kameru pod displejem.

Nic oficiálního samozřejmě o Foldu 3 ještě nevíme, Samsung nyní na výsluní ponechává nově představenou řadu Galaxy S21. Nový skládací telefon by měl na trhy dorazit někdy v polovině roku. Kromě již zmíněných funkcí pod jeho displeji se navíc spekuluje o kompatibilitě se stylusem S Pen a o tenčí, lehčí konstrukci těla přístroje.

Související články

Dnes nejčtenější

.