Zavřít reklamu

Poté, co Samsung vydal update s Androidem 11 a na něm postavenou uživatelskou nadstavbou One UI 3.0 na většinu svých vlajkových lodí, začaly dostávat aktualizaci s s Androidem 11 tablety Galaxy Tab S7 a Tab S7+. Místo nadstavby One UI 3.0 však překvapivě zahrnuje One UI 3.1. Čtyři měsíce staré vlajkové tablety technologického obra jsou tak prvními zařízeními, které prostřednictvím aktualizace obdržely v tuto chvíli nejnovější verzi One UI.

Galaxy Tab S7 LTE, Galaxy Tab S7 LTE a Galaxy Tab S7+ 5G nyní dostávají update s Androidem 11/ One UI 3.1 v Jižní Koreji. Nová softwarová aktualizace přichází se třemi firmwarovými verzemi T875NKOU1BUA8, T975NKOU1BUA8 a T976NKOU1BUA8 a má velikost přes 2,4 GB.

Update přináší mnoho funkcí Androidu 11, jako chatovací bubliny, jednorázová povolení, samostatný widget pro přehrávání médií, sekce konverzací v notifikačním panelu, a nese s sebou také funkce One UI 3.1, jako například vylepšené nativní aplikace, přizpůsobení uživatelského rozhraní, více widgetů na zamykací obrazovce, lepší alokace paměti, funkce Private Share pro větší kontrolu nad tím, kdo může vidět videa, fotografie, dokumenty a další soubory uživatele, nebo možnost odstranit údaje o poloze GPS z fotografií před jejich sdílením.

Je pravděpodobné, že Samsung aktualizaci s Androidem 11/One 3.1 vydá pro řadu Galaxy Tab S7 na dalších trzích a další smartphony Galaxy a tablety globálně v příštích několika měsících.

Související články

Dnes nejčtenější

.