Zavřít reklamu

Jen den poté, co update s uživatelskou nadstavbou One UI 3.0 začal dostávat první ohebný telefon Samsungu, zamířil na další zařízení – Galaxy M31. Stal se tak prvním smartphonem střední třídy, na který je stabilní aktualizace s Androidem 11 a One UI 3.0 dostupná.

Update nese firmwarovou verzi M315FXXU2BUAC a jako první jej Samsung vydal v Indii, kde je řada Galaxy M mimořádně populární. Součástí aktualizace je lednový bezpečnostní patch.

 

V tuto chvíli není jasné, jestli je update již dostupný pro uživatele betaverze nadstavby nebo uživatele Androidu 10, nicméně to lze zkontrolovat známým způsobem – otevřením menu Nastavení, zvolením možnosti Aktualizace softwaru a klepnutím na volbu Stáhnout a nainstalovat.

Jde o první velkou systémovou aktualizaci pro Galaxy M31 a telefon by měl obdržet ještě jeden velký update, než bude omezen na bezpečnostní aktualizace. Samsung by na něj mohl vydat i dvě další velké aktualizace s Androidem a nadstavbou One UI, toto však u žádného modelu řady Galaxy M oficiálně nepotvrdil. Garanci, že jim technologický gigant poskytne tři upgrady Androidu a nadstavby One UI, mají v tuto chvíli pouze všechny ohebné telefony, modely řady Galaxy S20 a S10, Note 20 a Note 10 a vybrané modely řady Galaxy A. Kromě smartphonů jsou to tablety řad Galaxy Tab S7 a Tab S6.

Související články

Dnes nejčtenější

.