Zavřít reklamu

To, co koncem týdne jen naznačila jedna z odpovědí Samsungu na otázku týkající se jeho nové vlajkové řady Galaxy S21 i předchozí spekulace, dnes technologický obr oficiálně potvrdil. Nabíječku a sluchátka podle svých slov bude postupně odstraňovat u dalších telefonů.

„Domníváme se, že postupné odstraňování nabíječek a sluchátek z balení našich zařízení může pomoci řešit problémy s udržitelnou spotřebou a odstranit tlak, který mohou spotřebitelé pociťovat při tom, když s novými telefony neustále dostávají nadbytečné nabíjecí příslušenství,“ uvedl v prohlášení šéf mobilní divize Samsungu TM Roh.

To pro mnoho potenciálních zákazníků telefonů Samsungu skutečně není dobrá zpráva, neboť Samsung se tak oficiálně zařazuje po bok Applu. Z něj si přitom kvůli chybějícímu příslušenství u iPhonu 12 ještě před pár měsíci dělal legraci.

To, že Samsung půjde v této oblasti ve šlépějích svého největšího konkurenta, naznačoval již jeho krok z minulého týdne, kdy zlevnil svou 25W nabíječku, a to z 35 na 20 dolarů. Částečně dobrou zprávou je, že v příštích týdnech se chystá uvést na trh minimálně dvě bezdrátové nabíječky, a pracuje také na drátové nabíječce s výkonem 65 W, určené podle všeho pro budoucí vlajkové lodě (jako je potenciální Galaxy Note 21).

Související články

Dnes nejčtenější

.