Zavřít reklamu

Samsung si možná bude muset příště více hlídat zaměstnance odpovědné za provoz sociálních médií. Na Twitter totiž vypustili propagační příspěvek týkající se jeho příští vlajkové řady Galaxy S21 (S30) pomocí iPhonu.

Samsung mezitím tweet smazal, ještě předtím jej však stihl zachytit web MacRumors. Z příspěvku vyplývá, že jej zveřejnila americká pobočka Samsungu. Ta teď zřejmě bude mít svým nadřízených co vysvětlovat.

Před nedávnem byl Samsung také přistižen při mazání příspěvků, které si dělaly legraci z toho, že Apple prodává nové iPhony bez nabíječky. Jihokorejský technologický gigant se nyní svého konkurenta podle všeho chystá napodobit, což vysvětluje jeho aktivitu na sociálních sítích.

V roce 2018 Samsung zažaloval svou brand ambasadorku o 1,6 milionu dolarů za to, že během rozhovoru pro média používala iPhone X. Ještě dříve, v roce 2012, jeho generální ředitel a zároveň ředitel pro strategii Young Sohn otevřeně přiznal, že doma používá několik zařízení Applu. O rok později zase tenisová hvězda David Ferrer použila svůj twitterový účet na iPhonu k propagaci telefonu Galaxy S4.

„Prohřešek proti vlastnímu jménu“ loni spáchal i čínský technologický obr Xiaomi, přesněji řečeno sám jeho šéf Lei Jun, když jeho příspěvek na sociální síti Weibo odhalil, že je také příznivcem telefonů s nakousnutým jablkem.

Dnes nejčtenější

.