Zavřít reklamu

Do éteru pronikl na poslední chvíli další leak týkající se vlajkové řady Samsungu Galaxy S21 (S30). A mnohé z vás jistě nepotěší, protože potvrzuje to, o čem se již nějakou dobu spekuluje, a to že v balení telefonů nově nenajdeme nabíječku ani sluchátka.

S novým únikem v podobě obrazových marketingových materiálů přišla stránka WinFuture, která má obvykle velmi dobré informace ze „zákulisí“ technologické scény, takže pravděpodobnost, že v balení nových vlajkových lodí bude opravdu jen to nejnutnější, je značně vysoká.

V „eco-friendly“ krabičce tak podle všeho najdeme pouze USB-C kabel, jehlu na otevření SIM/microSD slotu a uživatelskou příručku. Samsung se tak vydává ve stopách Applu, přitom ještě před pár měsíci si z něj kvůli tomu dělal legraci.

Samsung bude pravděpodobně jako Apple tvrdit, že k tomuto kroku sáhl kvůli ohleduplnosti k přírodě, nicméně skutečným důvodem bude zřejmě to, že chce ušetřit na nákladech (a samozřejmě vydělat něco bokem na samostatně prodávaném příslušenství). Za nás jde jednoznačně o špatné rozhodnutí, které mnozí fanoušci budou jistě vnímat s velkou nevolí. Jde i přímo proti heslu „zákazník na prvním místě“, které chce jihokorejský technologický obr od letošního roku razit.

Související články

Dnes nejčtenější

.