Zavřít reklamu

Do představení nové vlajkové řady Samsungu Galaxy S21 (S30) zbývá jen necelý den, příliv nových leaků s ní souvisejících ale evidentně neustává. Podle toho úplně nejnovějšího jihokorejský technologický obr zítra spolu s řadou představí i dvě nové bezdrátové nabíječky.

První nabíječka se podle úniku, za nímž stojí spolehlivý leaker Roland Quandt, nazývá Samsung Wireless Charger Duo 2 (jinak také EP-P4300) a nabídne výkon 9 W na podložce pro telefon a 3,5 W na podložce pro chytré hodinky nebo plně bezdrátová sluchátka.

Druhá nabíječka se prý jmenuje Samsung Wireless Charger Pad 2 (EP-P1300) a smartphony Samsungu by měla nabíjet stejným výkonem jako první. Nabíjet na ní prý bude možné i iPhony, avšak jen rychlostí 7 W. Na rozdíl od první na ní bude možné nabíjet jen telefony. Obě nabíječky by měly být dostupné ve bílé a černé barvě.

Pokud vám jsou názvy nových nabíječek povědomé, nemýlíte se. Měly by být nástupkyněmi nabíječek Wireless Charger Duo a Wireless Charger Pad z loňského roku.

V tuto chvíli není známo, kolik by mohly stát, avšak soudě podle údajných funkcí by první zmíněná měla stát o něco více než druhá.

Související články

Dnes nejčtenější

.