Zavřít reklamu

Jak z našich předchozích novinek víte, Samsung podle všeho chystá chytrý lokátor Galaxy SmartTag, inspirovaný některými modely populárních chytrých přívěsků značky Tile. Nyní do éteru pronikla zpráva, že lokátor bude mít výkonnější variantu s názvem Galaxy SmartTag+.

I když v tuto chvíli není jasné, jaké funkce navíc by „plusková“ verze měla nabídnout, jisté je to, že jako standardní bude možné ji připojit ke smartphonům Galaxy a „přilepit“ k předmětům, které chce uživatel sledovat.

Galaxy SmartTag by podle dosavadních neoficiálních informací měl dostat do vínku technologii Bluetooth 5.1 (LE), koncové šifrování, funkci Privacy ID pro zvýšenou bezpečnost, kompatibilitu s nedávno spuštěnou funkcí Samsungu SmartThings Find, rozměry zhruba 4×4 cm a napájet by ji měla jedna knoflíková 3V baterie. Dostupná prý bude v černé, světle hnědé, modré a mentolové barvě.

Oba přívěsky by měl Samsung na scénu uvést spolu se smartphony příští vlajkové řady Galaxy S21 (a také novými bezdrátovými sluchátky Galaxy Buds Pro) již tento čtvrtek. Jejich cena bude údajně začínat na 15 eurech (zhruba 400 korunách) a měly by být na většině trhů nabízeny jako bonus k předobjednávkám Galaxy S21.

Dnes nejčtenější

.