Zavřít reklamu

Jak si možná vzpomínáte, v listopadu jsme informovali, že Samsung zřejmě chystá nový model řady Galaxy M s názvem Galaxy M62. I když jsme o něm referovali jako o smartphonu, podle nové zprávy by to nemusel být telefon, nýbrž tablet. Pokud by to byla pravda, Galaxy M by byla již čtvrtou tabletovou řadou jihokorejského technologického obra – vedle řad Galaxy Tab A, Galaxy Tab Active a Galaxy Tab S.

Nová neoficiální zpráva potvrzuje předchozí informaci, že Galaxy M62 nese označení SM-M625F, podle ní se však jedná o kompaktní tablet. Zařízení je údajně ve vývoji, takže by mohlo být na scénu uvedeno začátkem příštího roku.

Pokud jde o jeho specifikace, v tuto chvíli je známo jen to, by měl disponovat 256 GB vnitřní paměti.

Jestli je nová informace správná, Samsung by se mohl pokoušet využít obrovského úspěchu řady Galaxy M. Ta je hitem zejména v zemích, jako je Indie. Telefony této řady se vyznačují dostupnou cenou a velkými displeji a bateriemi (poslední model – Galaxy M51 – se chlubí kapacitou rovných 7000 mAh).

Zpráva kromě toho uvádí, že Samsung plánuje přivést zpátky na scénu řadu Galaxy E a že nedávno „leaklý“ nový model řady F – Galaxy F62 – by mohl být představen pod jménem Galaxy E62. Pokud jste s těchto názvů zmateni, nejste sami. Samsung by jistě udělal lépe, kdyby své řady v budoucnu zpřehlednil, již tak není úplně snadné se v nich orientovat.

Související články

Dnes nejčtenější