Zavřít reklamu

Do éteru pronikly zprávy, podle nichž příštím nejvýkonnějším telefonem řady Samsung Galaxy M bude model s názvem Galaxy M62. Dorazit by měl někdy v příštím roce a jako první v rámci populární budgetové řady nabídnout 256 GB vnitřní paměti.

Přesněji řečeno, v tuto chvíli je název telefonu možné odvozovat jen z údajného modelového označení SM-M625F. Jméno Galaxy M62 by každopádně  bylo logické – letošním nejvýkonnějším modelem řady M je Galaxy M51 a v loňském roce to byl model Galaxy M40.

 

O Galaxy M62 se v tuto chvíli neoficiálně ví pouze to, že by měl disponovat 256 GB vnitřní paměti, což by bylo v rámci řady M dosud nejvíce (zmíněné modely Galaxy M40 a M51 mají 128 GB, resp. u M40 je to vyšší varianta).

Je dost dobře možné, že Galaxy M62 si od letošního top modelu řady M vypůjčí některé parametry. Umíme si představit například obří baterii (Galaxy M51 se chlubí kapacitou 7000 mAh) nebo čtverný zadní fotoaparát. Očekávat lze také velkou obrazovku (Galaxy M51 dostal do vínku úhlopříčku 6,7 palců) a minimálně 6 GB operační paměti.

Smartphone by měl spatřit světlo světa v příštím roce, kdy konkrétně, není v tuto chvíli známo.

Související články

Dnes nejčtenější