Zavřít reklamu

Samsung letos v říjnu uvedl na trh prvního zástupce nové řady Galaxy F Galaxy F41 a nyní podle všeho pracuje na novém modelu s názvem Galaxy F62, který se před pár dny objevil v populárním benchmarku Geekbench. Nyní do éteru pronikly informace, že telefon vstoupil v továrně Samsungu v indickém městě Greater Noida do masové produkce a že bude představen pravděpodobně v prvním kvartálu příštího roku.

Nová neoficiální zpráva také říká, že Galaxy F62 bude jedním z nejtenčích smartphonů jihokorejského technologického obra, přesné rozměry však neuvádí. O specifikacích telefonu se v tuto chvíli mnoho neví, Geekbench však alespoň prozradil, že bude disponovat čipsetem Exynos 9825, 6 GB operační paměti a poběží na Androidu 11.

 

Lze každopádně očekávat, že do vínku dostane také displej typu AMOLED, minimálně trojitý fotoaparát, velkou baterii (Galaxy F41 se může pochlubit kapacitou 6000 mAh) a podporu rychlého nabíjení. Jako starší sourozenec pravděpodobně nebude podporovat 5G síť.

Mezitím se objevily zprávy, že k uvedení na scénu má blízko i smartphone Galaxy M12. Naznačuje to udělení certifikátů standardizačních organizací Bluetooth SIG a Wi-Fi Alliance. Telefon bude mít podle neoficiálních informací úhlopříčku 6,5 nebo 6,7 palců, displej typu Infinity-V, čtyři zadní fotoaparáty a masivní baterii s kapacitou 7000 mAh. Spekuluje se, že jej Samsung nakonec představí pod názvem Galaxy F12.

Dnes nejčtenější

.