Zavřít reklamu

Samsung pokračuje ve vydávání updatů s uživatelskou nadstavbou One UI 2.5 na další smartphony – posledním je jeden z jeho nejlepších modelů střední třídy Galaxy A70. Aktualizaci v tuto chvíli dostávají uživatelé na Ukrajině.

Update nese firmwarovou verzi A705FNXXU5CTK4, má velikost 1421 MB a jeho součástí je listopadový bezpečnostní patch. Za předpokladu, že jeho distribuce na Ukrajině proběhne hladce, měl by se v brzké době rozšířit do dalších zemí starého kontinentu.

Nadstavba One UI 2.5 na Galaxy A70 přináší mimo jiné nové funkce aplikace Samsung Keyboard (konkrétně rozdělení klávesnice na šířku a hledání videí na YouTube), podporu samolepek Bitmoji na always-on displeji, nové SOS zprávy nebo vylepšení fotoaparátu (např. možnost si zvolit délku nahrávání v módu Single Take). Kromě toho nyní budou mít uživatelé telefonu přístup k novým informacím při připojování se k Wi-Fi síti (konkrétně o kvalitě připojení) a update také usnadňuje vyžadování hesel k Wi-Fi.

Pokud jde o listopadový bezpečnostní patch, ten opravuje několik desítek exploitů objevených v Androidu (přesněji 5 kritických, 29 závažných a 31 středně nebezpečných) i několik zranitelností v softwaru Samsungu, z nichž jedna umožňovala prostřednictvím aplikace Zabezpečená složka obejít bezpečnostní funkci Androidu FRP (Factory Reset Protection).

Související články

Dnes nejčtenější

.