Zavřít reklamu

Jen tři dny poté, co Samsung na telefony řady Galaxy S20 vydal další z řady updatů pro betaverzi uživatelské nadstavby One UI 3.0, dnes pro ni vypouští další přídavek. Ten kromě obvyklé opravy bugů přináší i překvapení v podobě prosincového bezpečnostního patche. Přitom je to doslova jen chvíli, co technologický gigant začal na vybraná zařízení vydávat listopadovou záplatu.

Nová aktualizace nese firmwarovou verzi G98xxXXU5ZTKA a v tuto chvíli ji dostávají uživatelé-účastníci bety ve Velké Británii. Do dalších zemí by se měla rozšířit v následujících dnech.

Update přináší opravy některých bugů a vylepšení, včetně rozšíření oblasti pro rozpoznání navigačních gest, zvětšení mezery mezi panelem s hudebním přehrávačem a ikonou Panelu rychlého nastavení a uživatelům je nyní také k dispozici funkce vytvoření GIFu a koláže po vybrání fotografie či fotografií. Jeho součástí je překvapivě prosincový bezpečnostní patch. Překvapivě proto, že Samsung začal teprve před zhruba 14 dny vydávat záplatu pro předcházející měsíc. O novém patchi v tuto chvíli každopádně nejsou známy žádné podrobnosti.

Podle nejnovějších neoficiálních informací dorazí ostrá verze One UI 3.0 ještě v listopadu, a to nejprve na modely současných vlajkových řad Samsungu Galaxy S20 a Galaxy Note 20. Poté by se měla dostat na ohebné telefony Galaxy Fold a Galaxy Fold 2 a aktuální vlajkovou řadu tabletů Galaxy Tab Galaxy S7. Později by ji měly obdržet i vlajkové smartphony z loňského roku, některé modely řady Galaxy A a další zařízení, na něž se vztahuje slib Samsungu o třech letech systémových updatů.

Související články

Dnes nejčtenější