Zavřít reklamu

Jak si možná vzpomínáte, před časem jsme informovali, že Samsung pracuje na dvou nových smartphonech pro nejnižší třídu s názvem Galaxy A02 a Galaxy M02. Některé neoficiální zprávy v poslední době hovořily o tom, že jde ve skutečnosti o jedno zařízení nesoucí název Galaxy A02s. Nyní to však vypadá, že se jedná opravdu o dva telefony – objevily se totiž v certifikačních dokumentech organizace Wi-Fi Alliance. To také znamená, že k jejich představení by mohlo dojít již brzy.

Z dokumentů Wi-Fi Alliance vyplývá, že Galaxy A02 a Galaxy M02, které jsou v nich uvedeny pod kódovými označeními SM-A025F a SM-M025F, podporují jednopásmovou Wi-Fi b/g/n, standard Wi-Fi Direct a běží na Androidu 10. Wi-Fi certifikaci získaly včera, a mohly by tak být uvedeny na scénu již zanedlouho.

Podle předchozích neoficiálních zpráv by se telefony od sebe neměly příliš lišit – dostanou prý do vínku displeje s úhlopříčkou 5,7 palců a rozlišením HD+, čipset Snapdragon 450, 2 nebo 3 GB operační paměti, 32 GB rozšiřitelné vnitřní paměti, duální fotoaparát s rozlišením 13 a 2 MPx, 8MPx přední kamerku, Android 10 s uživatelskou nadstavbou One UI 2.0 a baterii s kapacitou 3500 mAh.

Očekává se, že ponesou velmi nízkou cenovku, necelých 150 dolarů (v přepočtu zhruba 3 360 korun).

Související články

Dnes nejčtenější

.