Zavřít reklamu

Společnost Samsung nedávno na online události Galaxy Unpacked představil Galaxy S20 FE – levnější, ale také „osekanější“ verzi své vlajkové lodi, která ale svým poměrem cena výkon aspiruje na titul nejlepší telefon s Androidem roku 2020. Už nějakou dobu se spekuluje, zda se dočkáme také levnějšího modelu phabletu Galaxy Note 20. Nyní nám však možná dává odpověď sám Samsung, prozradil omylem příchod Galaxy Note 20 FE?

Na brazilském webu jihokorejského technologického giganta se objevila zmínka o Galaxy Note 20 FE a to v poznámkách u modelu Galaxy S20 FE. Přesné znění této poznámky v překladu znělo: „Uhlopříčka displeje telefonu Galaxy Note 20 FE je 6,5″, pokud počítáme celý obdélníkový tvar; se zaoblenými rohy je uhlopříčka 6,3″. Skutečná zobrazovací plocha displeje je menší kvůli zaobleným rohům a otvoru pro fotoaparát.“

Jednalo se pouze o překlep nebo nám jihokorejská společnost omylem odhalila své plány? Podle serveru SamMobile se zmínka objevila i ve zdrojovém kódu webu, konkrétně v části, kde se Samsung chlubí nočním režimem Galaxy Note 20 FE. Jedná se opět o chybu a souhru náhod?

Toto je vůbec první zmínka o telefonu Galaxy Note 20 FE, tento model prozatím ušel pozornosti dokonce i „únikářů“. Jediné, co tak můžeme dělat je počkat, zda Samsung skutečně na fanouškovské verzi Galaxy Note 20 pracuje či nikoli. Pořídili byste si levnější Note 20? Které funkce byste oželeli? Dejte nám vědět v komentářích pod článkem.

Související články

Dnes nejčtenější

.