Zavřít reklamu

Samsung začal vydávat říjnovou bezpečnostní aktualizaci i na své ohebné telefony, přesněji řečeno na ten nejnovější – Galaxy Z Fold 2. Předtím ji již dostaly současné a loňské vlajkové řady Galaxy S20 a Galaxy S10, Galaxy Note 20 a Galaxy Note 10 a také smartphony Galaxy A50 a A51.

Nejnovější update pro Galaxy Z Fold 2 nese firmwarovou verzi F916UXXS1BTJ1 a v tuto chvíli jej dostávají uživatelé v desítkách zemí napříč různými kontinenty. Kromě toho je nyní k dispozici uživatelům v USA v rámci sítě Sprint (tato firmwarová verze má označení F916USQS1ATJ1).

Bezpečnostní aktualizace pro tento měsíc je obzvlášť důležitá, protože opravuje celkem 21 zranitelností nalezených v softwaru Samsungu, přičemž jedna z nich může být teoreticky zneužita k získání přístupu k uživatelskému obsahu aplikace Secure Folder. Zneužití této chyby pochopitelně není tak jednoduché, jak to může znít, je však každopádně dobré vědět, že ji Samsung opravil.

Jako obvykle si nejnovější update můžete stáhnout tak, že na svém telefonu otevřete Nastavení, zvolíte možnost Aktualizace softwaru a klepnete na volbu Stáhnout a nainstalovat. V tuto chvíli není známo, kdy aktualizace dorazí na ostatní skládací smartphony technologického obra, lze však očekávat, že to nebude trvat příliš dlouho.

Související články

Dnes nejčtenější

.