Zavřít reklamu

Společnost Samsung patří mezi hrstku výrobců, který svým zákazníkům kromě jiného nabízejí také vysoce odolné tablety s operačním systémem Android. Počátkem září tohoto roku poodhalil jihokorejský gigant detaily ohledně tabletu Galaxy Tab Active 3, který má představovat odolné a robustní řešení pro podnikové zákazníky.

Společnost Samsung tento týden uvedla, že tablet Galaxy Tab Active 3 Enterprise Edition je nyní k dostání v Německu, a to u vybraných prodejců a operátorů – firma ale zatím nespecifikovala žádná konkrétní jména. Nejvýraznější vlastností tabletu Samsung Galaxy Tab Active 2 Enterprise Edition je jeho vysoká odolnost. Tablet má certifikaci MIL-STD-810H, pyšní se odolností třídy IP68, a firma ho bude dodávat spolu s krytem typu Protective Cover. Tento kryt má tabletu zajišťovat dodatečnou odolnost vůči otřesům a pádům. Součástí balení bude i stylus S Pen, který má rovněž certifikaci odolnosti třídy IP68 vůči prachu a vodě.

Tablet Samsung Galaxy Tab Active 3 je dále vybaven baterií s kapacitou 5050 mAh – baterii může snadno vyjmout i samotný uživatel. Tablet je možné používat také v takzvaném No Battery režimu, kdy jej jeho majitel zapojí ke zdroji energie a může na něm bez problémů pracovat i při vyjmuté baterii. Samsung Galaxy Tab Active 3 disponuje dále nástroji Samsung DeX a Samsung Knox, je osazen procesorem Exynos 9810 SoC a 4GB RAM. Nabízí 128GB interního úložiště a konektivitu Wi-Fi 6 s MIMO. Na tabletu běží operační systém Android 10, tablet je dále vybaven čtečkou otisků prstů, 5MP přední kamerou a 13MP zadní kamerou.

Související články

Dnes nejčtenější

.