Zavřít reklamu

Samsung v září oznámil, že uvede do kin 8K film, který je natočený téměř zcela pomocí jeho smartphonových vlajkových lodí Galaxy S20 a Galaxy Note 20. Nyní byl uveden do kin v Jižní Koreji, přesněji do dvou kin v Soulu. Snímek s názvem Untact se zde bude přehrávat na televizorech Samsungu 8K QLED.

Film natočil režisér Kim Jee-woon, který stojí také za populárním snímkem The Good, The Bad, The Weird (Hodný, zlý a divný) z roku 2008 nebo hollywoodským akčním thrillerem The Last Stand (Konečná) z roku 2013. V romantickém filmu Untact hrají hlavní role Kim Go-eun a Kim Ju-hun.

Snímek se v kinech bude hrát do 25. října. Najednou jej však může sledovat jen malá skupina diváků, jelikož 8K kina používají rezervační systém, aby omezila kontakt mezi lidmi a snížila pravděpodobnost jejich nakažení koronavirem. Film bude později – nejprve v rozlišení Full HD a poté v 8K – dostupný na YouTube kanálu Samsungu.

Návštěvníci budou mít v kinech také možnost si prohlédnout lifestylové audio-video produkty Samsungu, mimo jiné televizor The Frame nebo řadu laserových projektorů 4K Ultra Short Throw, a k vidění budou i jeho nejnovější smartphonové vlajkové lodě včetně Galaxy Z Fold 2 a Galaxy Z Flip 5G.

Související články

Dnes nejčtenější

.