Zavřít reklamu

Jen co Samsung před několika dny začal pro telefony vlajkové řady Galaxy S20 vydávat bezpečnostní aktualizaci na tento měsíc, už pro ně vypouští další update. Ten má kromě dalšího vylepšení bezpečnosti zlepšovat také výkon a funkce fotoaparátu i celkovou stabilitu zařízení.

O konkrétních změnách v oblasti fotoaparátu se jihokorejský technologický gigant nezmiňuje. Jak však uvádí web SamMobile, je možné, že update o velikosti zhruba 350 MB zlepšuje některé nové fotografické funkce, které na telefony řady přinesla minulý měsíc aktualizace s novou uživatelskou nadstavbou One UI 2.5 (podobný update vydal Samsung minulý týden pro řadu Galaxy Note 20). Kromě toho se poznámky k vydání zmiňují o opravě chyb, ale jako v případě fotoaparátu společnost neuvádí žádné podrobnosti.

Patch nesoucí firmwarové označení G98xxxXXU4BTIB je v této chvíli dostupný pouze pro uživatele v Německu. Než se dostane do dalších zemí, může to podle webu několik dnů trvat. Pokud na váš telefon ještě nedorazil, můžete jeho dostupnost zkontrolovat manuálně, a to tak, že přejdete do Nastavení→Aktualizace softwaru a klepnete na možnost Stáhnout a nainstalovat.

Související články

Dnes nejčtenější

.