Zavřít reklamu

Léto pomalu klepe na dveře a většina z vás se jistě těší k vodě, kde se pokusí přežít úmorná vedra. Inu, v takovém případě by vám mohla přijít vhod špuntová sluchátka PaMu Slide z dílny legendární značky Padmate, která má na kontě celou řadu povedených zařízení. S modelem PaMu Slide však společnost překročila dosavadní hranice a nabídla vynikající poměr cena/výkon, který může směle konkurovat sluchátkům AirPods od Applu. Zejména v letních měsících pak potěší voděodolnost zajišťující ochranu proti potu a certifikace IPX6, která zajistí, že se nebudete muset bát nosit sluchátka u vody nebo na pláži. Nechybí ani ergonomický design a 6 nástavců v balení, díky nimž sluchátka skvělou padnou takřka každému.

Samozřejmě tu ale máme něco i pro vášnivé milovníky hudby, kteří ocení zejména silné basy, vyvážené středy, adekvátní výšky a především čip z dílny Qualcommu zajišťující vynikající podání zvuku. Díky intuitivinímu ovládání se navíc rychle zorientují jak běžní uživatelé, tak profesionálové, kteří PaMu Slide využijí například při práci s videem nebo během skládání hudby. Třešničkou na dortu je pak výdrž baterie, která díky stylovému nabíjecímu pouzdru s kapacitou 2000 mAH vydrží až 60 hodin, zatímco samotná sluchátka po vyjmutí z docku nabídnou 10 hodin poslechu. Ani volání však není není problém, kvalitní mikrofon nabízející potlačování okolního hluku totiž zajistí naprosto čistý hlas a bezztrátový přenos dat. Samozřejmostí je ovládání také pomocí Siri nebo hlasového asistenta od Googlu a kompatibilita takřka se všemi dostupnými platformami podporujícími technologii Bluetooth.

Aby toho nebylo málo, společnost Padmate si pro své věrné fanoušky připravila ještě jedno příjemné překvapení. Nabíjecí pouzdro totiž skýtá jednu speciální funkci, kterou lze aktivovat pomocí stlačení postranního tlačítka. V tu chvíli se dock promění v přenosnou powerbanku a vy si můžete bez obav nechat bezdrátově nabíjet svůj telefon. Stačí zařízení položit na zadní stranu pouzdra a počkat, než sluchátka váš smartphone pomocí funkce To-Go dobijí. A pakliže vám dojde šťáva, není nic jednoduššího než zařízení propojit přes kabel USB-C s počítačem či přípojkou do zásuvky. Jak sami vidíte, sluchátka PaMu Slide jsou pěkně nebezpečným konkurentem i pro AirPods a ve své cenové kategorii naprosto excelují. Celou recenzi si nicméně můžete přečíst na Letem světem Applem, kde rozebíráme také technické specifikace a výhody oproti konkurenci.

Související články

Dnes nejčtenější

.