Zavřít reklamu

Poslední dny jsou ve znamení úniků nových hodinek od Samsungu zvaných Galaxy Watch 3, o kterých jste se u nás mohli dočíst již včera. Kromě technických specifikací nás samozřejmě zajímá i systém, o němž se dosud příliš nevědělo. Max Weinbach se ale na firmware podíval a odhalil novinky, které nás s příchodem nové generace hodinek od jihokorejské společnosti čekají.

Funkce „Informative Digital Edge“ například uživateli umožní zobrazit na okraji ciferníků informace o ušlých krocích, počasí, srdečním tepu a tak podobně, což je jistě vítaný krok vpřed. Velká změna zřejmě nastane v aplikaci Počasí, neboť ta údajně bude měnit tapetu na základě počasí v místě, kde se zrovna nacházíte. Ve Spojených státech by hodinky měly mít předinstalovány aplikace Outlook a Spotify, v Jižní Koreji pak Samsung Health Monitor. Obě varianty hodinek by samozřejmě měly disponovat reproduktorem a NFC.

Hodinky by měly být k dostání ve dvou variantách, a to 1,4″ (45mm) a 1,2″ (41mm). Samořejmostí je OLED displej. Galaxy Watch 3 by mohly dorazit ve stříbrné, černé (titanium) a bronzové barvě s náramky v barvě titanium, bronzová a černá kůže. Větší model by měl disponovat kapacitou baterie 340 mAh, menší pak 247 mAh. Úložiště hodinek bude mít velikost 8 GB, přičemž uživatel dostane k dispozici slušných 5,3 GB. K odhalení by mělo dojít 21. srpna. Otazník tedy visí už jen nad cenou.

Související články

Dnes nejčtenější

.