Zavřít reklamu

Oficiální odhalení chytrých hodinek Galaxy Watch 3 je téměř jistě na spadnutí. Četnost úniků informací se totiž zvyšuje závratným tempem. Známe jak podrobné specifikace hodinek, tak jejich design, i barevné varianty. Nyní máme k dispozici také náhled na software hodinek. O ten se postaral Max Weinbach, ten je známý především úniky ohledně Galaxy S20.

Podle tohoto člověka přinese Samsung do Galaxy Watch 3 nové ciferníky a také více možností upravit jakýkoli ciferník. Jihokorejská společnost tuto funkci pojmenovala Informative Digital Edge. V praxi to znamená, že po obvodu ciferníku budeme moci přidat vícero informací jako jsou den, datum, kroky, srdeční tep, počasí a další.

Na hodinkách se dále dočkáme několika změn v oblasti aplikací. Pozadí aplikace Počasí se bude měnit podle aktuálního počasí, v Kalendáři zase uvidíme celý týden namísto jednotlivých dnů. Předinstalovaná by také měla být aplikace Samsung Health Monitor, která slouží pro měření krevního tlaku a EKG, té se ale v Česku nejspíše nedočkáme. V Galaxy Watch 3 bychom také měli nalézt aplikace Outlook Spotify, alespoň v americké verzi softwaru se totiž tyto aplikace objevily.

Hodinky disponují úložištěm 8GB, z těch by uživatel měl mít k dispozici 5,3GB, zbytek zabere systém a předinstalované aplikace.

Podle Maxe Weinbacha by Samsung měl Galaxy Watch 3 představit už 8. července. Toto tvrzení je však v rozporu s dříve spekulovaným termínem 22. července. Který „únikář“ měl pravdu a zda se dočkáme také nových bezdrátových sluchátek Galaxy Buds Live se dozvíme již brzy.

Související články

Dnes nejčtenější