Zavřít reklamu

Samsung se v poslední době velmi zajímá o trh s telefony nižší a střední třídy. Přibližně před měsícem jsme vás informovali o tom, že jihokorejská společnost chystá telefony Galaxy M01 a M01s velmi příznivou cenovkou. I přes to, že se bude jednat o telefony z nižší třídy, potěší uživatele svými technickými specifikacemi a nyní víme, že také kapacita baterie bude víc než dobrá.

Galaxy M01s získal certifikaci společnosti TÜV Rheinland, díky které se dozvídáme, že chystaný telefon bude disponovat baterií o kapacitě 3900mAh. To je poněkud zvláštní, Samsung totiž nedávno odhalil model Galaxy M01, ze kterého má Galaxy M01s vycházet, ten je však vybaven baterií s kapacitou 4000mAh. Předpokládalo se přitom, že oba tyto telefony budou mít shodné specifikace. Jediným rozdílem mělo být, že Galaxy M01s bude dostupný ve více zemích. Vypadá to však, že se oba smartphony budou rozcházet také v oblasti čipsetu, Galaxy M01s bude běžet na MediaTeku Helio P22 a ne na Snapdragonu 439. Obě zařízení však by měly shodně mít paměť RAM o kapacitě 3GB. Na již odhaleném Galaxy M01 je nainstalován operační systém Android 10, dříve uniklý benchmark však naznačuje, že v případě Galaxy M01s se bude jednat o Android 9 Pie. O dalších technických podrobnostech zatím nemáme další informace, doufáme však, že už více odlišností nenajdeme.

Prozatím není ani jasné, kdy jihokorejský technologický gigant Galaxy M01s představí a zda bude dostupný také v České Republice. Pokud by se objevil na našich pultech, koupili byste si tento telefon nebo dáváte přednost vlajkovým lodím? Dejte nám vědět v komentářích.

 

Související články

Dnes nejčtenější

.