Zavřít reklamu

Už při samotném oznámení BTS edice Galaxy S20+ jsme psali o tom, že je tohle spojení obrovsky oblíbené, takže není příliš překvapivé, že se tato edice vyprodala do hodiny od spuštění předobjednávek. Nadprůměrné prodeje jsou i přesto, že je cena telefonu a sluchátek vyšší než u klasických verzí.

Předobjednávky BTS edice začaly v Jižní Koreji tento den, nicméně telefony se rozebraly velice rychle. V limitované BTS edici se nachází telefon Galaxy S20+ 5G ve speciální růžové barvě a také sluchátka Galaxy Buds+, opět v růžové barvě a logem BTS. Jako bonus pak Samsung přidává bezdrátovou nabíječku, která je opět vyvedena v barvách BTS a také plakáty s podpisovými kartičkami zpěváků.

Cena této edice je 1,6 milionů KRW (cca 31 500 Kč bez DPH). Telefon i sluchátka se dají v této edici pořídit i samostatně, už ale chybí některé bonusy v čele s bezdrátovou nabíječkou. Vydání telefonu je plánováno na 29. června. Od 9. července by se tato edice měla objevit i ve zbytku světa. Potvrzeny byly země jako USA, Velká Británie nebo Německo. Dostupnost v České republice nebyla oznámena, teoreticky ale telefon půjde objednat z německého Amazonu. Pokud to tedy stihnete, než se vyprodá.

Související články

Dnes nejčtenější

.