Zavřít reklamu

Samsung dnes konečně představil BTS edici telefonu Galaxy S20+ a sluchátek Galaxy Buds+. Za třemi písmeny BTS se ukrývá obrovsky populární chlapecká skupina z Jižní Koreje. O oblíbenosti možná lépe hovoří tweet, ve kterém Samsung spolupráci oznámil. Má více než půl milionů lajků a téměř 100 tisíc retweetů. S velkým náskokem se tak jedná o nejvirálnější tweet od Samsungu a aby toho nebylo málo, tak i na dalších místech jsou tweety o BTS. Zpátky ale k nové edici telefonu Galaxy S20+ a sluchátek Galaxy Buds+.

Zařízení přichází v růžové barvě, nechybí jim ani BTS logo a malá ikona srdce. V balení těchto produktů se také navíc nachází samolepky a sedm kartiček se zpěváky této skupiny. K dispozici budou celkem tři produkty s tímto designem. Sluchátka Galaxy Buds+ doplní ještě dvě verze telefonu Galaxy S20+, které se budou lišit pouze podporou 5G sítí. Později bychom se telefonu i sluchátek měli dočkat i v Evropě.

Prodej však začíná v USA a Jižní Koreji, kde se navíc chystá i soutěž pro všechny, kteří si telefon předobjednají. Výhrou je speciální limitovaná edice BTS plakátu. Pokud si uživatelé předobjednají sluchátka Galaxy Buds+, tak obdrží bezdrátovou nabíječku s logem BTS. V případě, že si uživatelé rovnou předobjednají sluchátka i telefon, tak obdrží ještě dva BTS plakáty.

Přímo v telefonu budou samozřejmě předinstalované i různé tapety, grafická témata a aplikace Weveverse, která seskupuje fanoušky BTS. Parametry jsou jinak identické jako u klasického Galaxy S20+ a Galaxy Buds+. Cena Galaxy S20+ je 1 155 dolarů, v přepočtu cca 27 500 Kč. Sluchátka Galaxy Buds+ se pak budou dát pořídit za 180 dolarů, v přepočtu tedy cca 4 300 Kč.

Související články

Dnes nejčtenější

.