Zavřít reklamu

Tak jsme se dočkali. Neoficiální rendery Galaxy Note 20 se dnes v noci objevily na internetu. S předstihem se tak můžeme podívat na očekávány telefon ze všech stran. Na první pohled je vidět to, že v mnohém vychází z Galaxy S20 a oproti Galaxy Note 10 je zde několik změn.

V první řadě je to přesun tlačítek pro ovládání hlasitosti na pravou stranu, což je určitě vítaná změna a Samsung by tímto krokem sjednotil umístění tlačítek ve všech vlajkových modelech. Netradiční je i to, že S Pen se ukrývá na levé straně, což je přesný opak toho, co jsme mohli vidět v minulých letech. Autor renderů však upozornil, že některé designové elementy se ve finále můžou změnit a spekuluje se právě nad tím, že ve skutečnosti zůstane S Pen na pravé straně, jako u předchozích Galaxy Note modelů.

Na zadní straně je vidět identický design fotoaparátů, který známe z řady Galaxy S20. A to včetně teleskopu, který Samsung představil u Galaxy S20 Ultra. V posledních dnech se však spekuluje nad tím, že Samsung nabídne teleskop pouze u Plus verze a tohle by měly být rendery základní verze. Očekává se také, že Samsung již nenabídne 100X zoom jako u modelu S20 Ultra, ale namísto toho zůstane u 50x zoomu jako konkurence.

Pokud jde o samotný displej Galaxy Note 20, tak se očekává 6,7 palců, takže bude téměř stejně velký jako Galaxy Note 10+. Rozměry mají být následující: 161.8 x 75.3 x 8.5 mm a chystaná novinka má mít také o 0,6mm větší tloušťku. Telefon Samsung Galaxy Note 20 je však ještě měsíce daleko, takže bychom na tyto první rendery nevsázeli hned vše. V následujících týdnech se dočkáme určitě dalších úniků, které nám přesně ukážou, co Samsung chystá.

Dnes nejčtenější

.