Zavřít reklamu

Čas, který zbývá do představení letošních vlajkových lodí Samsungu pro tento rok, se pomalu krátí a tak se čím dál více setkáváme s úniky informací. Dnešek není výjimkou. Podle informací z redakce serveru Galaxy Club je velmi pravděpodobně, že Galaxy Note 20+, tedy větší varianta z chystaných modelů Note 20, bude vybaven objektivem s periskopovým modulem.

Co to znamená v praxi? Nic jiného než to, že Galaxy Note 20+ nabídne velký zoom. Podle nedávných zpráv se však nebude jednat o stonásobný „Space zoom“, jako v případě současného top modelu Galaxy S20 Ultra, ale může dosahovat podobných hodnot. Samsung tak snad reaguje na četné stížnosti uživatelů na kvalitu fotek pořízených na již zmiňované maximální přiblížení.

Prozatím bohužel nemáme informace, zda se bude jednat o stejný periskopový modul jako v případě telefonu Galaxy S20 Ultra, ani zda se tato novinka dostane také do modelu Galaxy Note 20. Je možné, že jihokorejci budou chtít od sebe oba modely odlišit více, než jen velikostí. Už dříve se objevily zprávy, že Galaxy Note 20+ obdrží, oproti svému menšímu „bratrovi“, displej s obnovovací frekvencí 120Hz nebo 108MPx fotoaparát.

Až do odhalení obou telefonů řady Galaxy Note 20, které letos bude velmi neobvyklé, nám nezbývá než čekat na další úniky informací, kterých bude jistě víc než dost a o všech vás budeme informovat, proto nás dál sledujte.

 

Související články

Dnes nejčtenější

.