Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Půjčky typu P2P (peer-to-peer) umožňují investorům investovat své peníze na platformy, které půjčují peníze žadatelům o úvěr. Ti pak splácí půjčku (P2P půjčka) s úrokem, který dostane právě investor.

P2P platformy tedy spojují investory, kteří chtějí investovat své peníze, s lidmi, kteří chtějí peníze půjčit.

Možnosti P2P investování v ČR (+1% bonus)

Jednou z takových platforem je česká fintech společnost Bondster, se kterou investuje téměř 10000 investorů, kteří již proinvestovali na této platformě více než 1,1 miliardy korun.

Průměrný roční výnos se na Bondster v korunách pohybuje okolo 7,97 % a v eurech 13,27 %. Nicméně na platformě najdete i investice do půjček s 17% zhodnocením p.a.

TIP: Bondster promo kód 05836 přidá o procento více

Pokud při registraci na Bondster zadáte promo kód 05836 získáte ještě navíc 1 % ze svých investic provedených v prvních 90 dnech.

Výhody investování P2P

  • Pravidelné měsíční výnosy (vhodné jako pasivní „bezúdržbový“ příjem)
  • Půjčky v EUR mají garancí zpětného odkupu, tzn. že v případě nesplácení půjčky dlužníkem vám poskytovatel navrátí zpět celou zbývající jistinu včetně úroku.
  • Výdělek až 17% ročně (+1% navíc při použití registračního kódu 05836)
  • Některé půjčky jsou pro snížení rizika navíc zajištěné např. nemovitostmi
  • Možnost nastavení funkce automatického investování podle kritérií (nemusíte se o nic starat a veškeré výnosy se znovu reinvestují)

>> Snadná registrace online zde (uveďte kód 05836 pro získání bonusu 1% navíc)

Nebo dáváte přednost raději akciím či nemovitostem? Pak se podívejte na tyto nejlepší tipy do čeho lze investovat i s překvapivě malým kapitálem.

Dnes nejčtenější

Další články