Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Když se rozhodnete vzít si půjčku, je důležité si pečlivě rozmyslet, co od ní očekáváte a potřebujete. To vám pomůže vybrat co nejlepší půjčku.

První otázkou, kterou byste si měli položit, je, kolik peněz potřebujete. Vyšší půjčky zpravidla znamenají i vyšší úroky a měsíční splátky.

Druhým důležitým faktorem je délka půjčky. Ta se liší podle výše částky. U krátkodobých půjček míváte zpravidla na splacení měsíc, u dlouhodobých půjček klidně i několik let.

Zpravidla si můžete půjčit od pár stovek až po statisíce korunpodívejte se sem, kde o rychlou půjčku můžete požádat.

Neměli byste zapomínat ani na to, co budete muset doložit při žádosti o půjčku. Bude stačit výpis z příjmů? Anebo instituce, která vám půjčuje, vyžaduje i ručitele či ručení nemovitostí?

Tisíc korun českých

Při výběru půjčky se zaměřte i na možnost předčasného splacení. Jsou zde nějaké sankce, pokud půjčku splatíte předčasně? Rovněž se vyplatí zjistit, jestli je v případě potřeby možné půjčky prodloužit, a pokud ano, tak za jakých podmínek.

V neposlední řadě si předtím, než učiníte finální rozhodnutí, prostudujte recenze na internetu od jiných uživatelů, které vám mohou pomoct. A samozřejmě se podrobně seznamte s RPSN, podmínkami smlouvy a ujistěte se, že všemu rozumíte, než smlouvu podepíšete.


SamsungMagazine nenese za text výše žádnou odpovědnost. Jedná se o komerční článek, jehož dodavatelem (v plném znění spolu s odkazy) je inzerent. 

Dnes nejčtenější

.