Zavřít reklamu

Samsung má již dnes oficiálně představit svůj první chytrý prsten Galaxy Ring, který začátkem roku dvakrát (po)odhalil. Nyní unikla jeho velikostní sada, která potvrzuje, že bude dostupný celkem v devíti velikostech.

Jeden z dlouhodobě nejdůvěryhodnějších technologických leakerů Roland Quandt na sociální síti X sdílel několik obrázků velikostní sady chytrého prstenu Galaxy Ring. Sada se skládá z celkem 9 prstenů všech velikostí od čísla 5 do 13. Samsung pravděpodobně nabídne sadu kupujícím prstenu ještě před jeho dodáním, aby si mohli vyzkoušet, která velikost jim nejlépe „sedí“.

Po kontrole velikosti by mělo existovat určité časové okno pro pokračování objednávky. To by mělo trvat minimálně 7 dní. Zákazníci tak budou mít podle všeho dostatek času, aby „si zažili“ různé velikosti a vybrali si tu správnou.

Galaxy Ring bude podle dostupných informací disponovat zabudovaným akcelerometrem, gyroskopem a senzorem srdečního tepu. Měl by také umět měřit teplotu pokožky, stres, sledovat spánek a menstruační cyklus, jakož i detekovat chrápání. V Evropě, přesněji řečeno ve Francii, bude jeho cena údajně začínat na 449 eurech (asi 11 300 Kč). Uveden na trh by měl být v srpnu nebo září.

Dnes nejčtenější

.