Zavřít reklamu

Už dnes se koná očekávaná letní akce Samsungu Galaxy Unpacked, na které Samsung představí řadu nových zařízení. Jedním z nich jsou sluchátka Galaxy Buds3, která nyní unikla na dvou krátkých rozbalovacích videích.

Uživatel sociální sítě X vystupující na ní pod jménem OnlyTechAE sdílel dvě videa (zde a zde) z rozbalování sluchátek Galaxy Buds3. Videa je konkrétně ukazují ve dvou barevných variantách: bílé a šedé. Zejména druhá zmíněná vypadá opravdu „šik“, a to díky metalické povrchové úpravě (ve které je vyvedeno i pouzdro).

Videa jinak potvrzují to, co jsme viděli již předtím na uniklých renderech, tedy že sluchátka budou mít baňatý tvar a nožičku a celkovým designem nápadně připomínat AirPody od Applu. Nožička sluchátek jinak postrádá izolační koncovky, ty budou podle všeho vyhrazeny pouze pro model Buds3 Pro. Otázkou je, jak nový design přijmou fanoušci Samsungu, kteří byli u jeho sluchátek léta zvyklí na klasické pecky a špunty.

Podle dostupných úniků budou nová sluchátka Samsungu disponovat kvalitnějším bezdrátovým kodekem podporujícím 24bitový 96kHz přenos zvuku. Mají také mít vylepšené ANC (aktivní potlačení hluku), delší výdrž baterie, vylepšená gesta nebo větší odolnost. Samsung vedle nových sluchátek v rámci letního Galaxy Unpacked představí také ohebné telefony Galaxy Z Fold6 a Z Flip6 a chytré hodinky Galaxy Watch7 a Watch Ultra. Kromě toho podle všeho oficiálně oznámí svůj první chytrý prsten Galaxy Ring, který (po)odhalil několikrát začátkem roku.

To nejlepší od Samsungu koupíte zde

Dnes nejčtenější

.