Zavřít reklamu

Samsung představil svůj nový hardware, který samozřejmě doprovází i softwarové novinky. Společnost hodlá vylepšovat svou sadu umělé inteligence Galaxy AI, a proto do ní přidává četné novinky. Tady najdete všechny na jednom místě. 

Galaxy z Fold6 

Funkce Poznámkový asistent v aplikaci Samsung Notes nabízí překlad, shrnutí obsahu a automatické formátování pro snadné vytváření poznámek ze schůzek. Nová funkce Přepis zvládá přepis, překlad a shrnutí hlasových záznamů přímo v aplikaci Notes. Texty v PDF souborech lze při otevření souboru pomocí funkce PDF overlay translation v aplikaci Notes přeložit a přesně překrýt. Doplněná funkce Spisovatel u klávesnice Samsung generuje na základě jednoduchých klíčových slov navrhované texty v aplikacích pro e-maily a sociální média, jako jsou Gmail a Instagram. Hodí se zejména pro sociální sítě, protože vytváří text, který odráží váš styl komunikace na základě analýzy vašich předchozích příspěvků. Pero S Pen usnadňuje přístup ke zkratkám pro praktické funkce při přesouvání pera nad displejem zařízení. Inteligentní výběr Smart select dále rozšiřuje možnosti pera S Pen tím, že navrhuje užitečné funkce, například překlad, přidávání poznámek nebo zcela novou funkci AI Kreslení. Když něco načrtnete na zachycenou obrazovku, funkce AI Kreslení vygeneruje možné návrhy obrázků. 

Galaxy Z Fold6 vám díky dlouholetému partnerství společností Samsung a Google umožňuje rozvíjet způsob, jakým pracujete, bavíte se a získáváte informace. Do nové řady Z je plně integrována nejnovější aplikace Google Gemini, která vám poskytuje vlastního AI asistenta přímo v telefonu. Jednoduchým přejetím prstu po rohu displeje nebo vyslovením „Hey Google“ můžete vyvolat překryvné okno Gemini na pomoc při psaní, učení nebo plánování. Gemini je integrovaná s některými dalšími oblíbenými aplikacemi společnosti Google, takže si díky přehledu informací o rezervaci letenek a hotelů v reálném čase můžete třeba snadno zorganizovat dokonalý cestovní plán a pak prozkoumat známé památky a nejlepší trasy a jak se k nim dostat pomocí Map Google. Když se chcete při sledování YouTube na velkém displeji zařízení Z Fold6 dozvědět podrobnosti o hudebním videoklipu K-popové skupiny, můžete na rozdělené obrazovce s víc okny vyvolat překryvné okno Gemini a zadat do něj dotaz. Pokud vás zajímá, kdo účinkuje ve videu, stačí dlouze stisknout tlačítko Domů a provést zakroužkování, zvýraznění nebo klepnutí na displej a funkce Circle to Search nabídne okamžitě výsledky vyhledávání. 

Galaxy AI u Z Fold6 vylepšila také bezbariérovou komunikaci. Funkce Tlumočník je vybavena novým režimem konverzace, který plně využívá unikátní konstrukci telefonu umožňující komunikujícím osobám pohodlně sledovat překlady na hlavním i vnějším displeji a zajistit tak jejich přirozenější interakci. Nabízí také jednosměrný překlad, takže můžete snadno porozumět obsahu přednášek nebo jiných typů prezentací. Funkce Simultánní překlad, která překládá telefonní hovory v reálném čase přímo v zařízení, se nyní rozšiřuje mimo vlastní aplikaci Samsung pro telefonování i do některých oblíbených aplikací třetích stran. 

Funkce ProVisual Engine s umělou inteligencí v telefonu Galaxy Z Fold6 pozvedne vaši kreativitu na vyšší úroveň – od pořizování snímků přes jejich úpravy až po prohlížení. Pokročilé možnosti úprav na velkém displeji pomocí funkce Asistent fotografií pomáhají snadno vytvářet obsah na profesionální úrovni. Portrait Studio zase nabízí různé styly portrétů, například kreslený nebo akvarelový, což rozšiřuje možnosti vaší tvorby. A pokud si chcete vychutnat každičký okamžik videa s detailnějším zobrazením, funkce Okamžité zpomalení vám umožní ihned zpomalit video pomocí vkládání dodatečně vygenerovaných mezisnímků při zachování plynulého přehrávání obrazu. Máte také možnost uložit nebo přímo sdílet svá videa s přáteli a rodinou, aby se z nich mohli těšit také. 

Galaxy Z Fold6 koupíte zde

Galaxy Z Flip6 

Při komunikaci na cestách můžete na zprávy odpovídat pomocí funkce Návrhy opovědí, která analyzuje vaše poslední zprávy, navrhuje vhodné odpovědi a umožňuje komunikaci jen jednou rukou. S Galaxy AI můžete své kapesní zařízení využívat na maximum a mnoho z těchto užitečných funkcí je k dispozici i na vnějším displeji FlexWindow. Tento displej umožňuje například přístup k aktualizacím a oznámením aplikace Samsung Health nebo výběr další skladby, kterou chcete poslouchat, na widgetu přehrávače. FlexWindow teď nabízí ještě víc widgetů (miniaplikací) a umožňuje sledovat informace z několika widgetů současně.

Nebyl by to model Flip, kdyby vám nenabízel spoustu možností, jak si zařízení přizpůsobit. Díky funkci Photo Ambient s podporou AI se tapeta může měnit v reálném čase podle denní doby a počasí. Analýzou tapety lze také snadno sjednotit vzhled ovládacího rozhraní podle navrhovaných možností rozvržení obsahu displeje – například přesunutí hodin nebo změny barvy rámečku, aby vynikl obrázek na pozadí. 

 Kreativita se neomezuje jen na FlexWindow. Funkce FlexCam stále nabízí nejvšestrannější využití fotoaparátu a otevírá nové kreativní možnosti. Díky nové funkci Auto Zoom najde FlexCam automaticky nejlepší výřez pro váš snímek tím, že rozpozná a přiblíží/oddálí objekty, než provede jiné potřebné úpravy. Nemusíte tak sami vybírat třeba optimální kompozici záběru s přáteli před nádherným pozadím – vše se stane, aniž byste se dotkli. 

Galaxy Z Flip6 koupíte zde

Galaxy Buds3 a Buds3 Pro 

Sluchátka řady Galaxy Buds3 přinášejí díky Galaxy AI nové zážitky z komunikace. Když se účastníte přednášky v cizím jazyce, můžete na zařízení Galaxy Z Fold6 nebo Flip6 se sluchátky řady Buds3 zasunutými do uší zapnout v režimu poslechu funkci Tlumočník. To vám umožní poslouchat přednášku přeloženou přímo přes sluchátka a odstranit tak případné jazykové bariéry. Vyslovením pouhých dvou slov můžete prostřednictvím funkce Hlasové příkazy ovládat různé operace, například spuštění/zastavení přehrávání hudby, aniž byste se museli dotknout sluchátek nebo telefonu. Zvuk lze také chytře optimalizovat bez ohledu na způsob nošení sluchátek Buds. Mikrofony sluchátek řady Buds3 analyzují vnitřní i vnější zvuky v reálném čase, což umožňuje zlepšit kvalitu zvuku pomocí funkce Adaptivní EQ a aktivně potlačovat okolní hluk pomocí funkce Adaptivní ANC. Při poslechu hudby budou sluchátka Buds3 Pro neustále sledovat a identifikovat okolní zvuky a automaticky upravovat optimální úroveň hluku a zvuku bez nutnosti ručního nastavování pomocí funkcí Adaptivní potlačení hluku, Rozpoznání sirény a Rozpoznání hlasu, abyste měli zajištěný maximální komfort. 

Galaxy Buds3 a Buds3 Pro koupíte zde

Galaxy Watch7 a Watch Ultra 

Odpovídejte bez námahy na zprávy pomocí chytře navrhovaných odpovědí na základě analýzy předchozích konverzací pomocí Galaxy AI. Gestem dvojitého stisknutí prsty můžete snadno ovládat zařízení Galaxy Watch a připojený smartphone Galaxy, i když máte plné ruce. Nová funkce Funkční prahový výkon (FTP) pro cyklistiku dokáže během pouhých 4 minut přesně vyhodnotit maximální výkon při jízdě na kole pomocí FTP měřiče[i] s podporou AI, abyste mohli využít plný potenciál na základě svých jedinečných osobních ukazatelů.  

Galaxy Watch7 a Ultra koupíte zde

Galaxy Ring 

S Galaxy Ring můžete využívat nepřetržitou podporu, která je přizpůsobená vašim potřebám a díky pokročilé technologii Galaxy AI se postupem času stává výkonnější. Veškerá data a poznatky se integrují do služby Samsung Health a jsou snadno dostupné v rámci jedné ucelené platformy, která nevyžaduje předplatné. Galaxy Ring vám pomůže se spánkem, který je základem dobrého celkového zdraví. Nabízí nejlepší analýzu spánku ve své třídě a výkonný spánkový AI algoritmus, který vám pomůže snadno pochopit spánkové vzorce a vytvořit lepší spánkové návyky. Vedle skóre spánku a analýzy chrápání poskytuje nové spánkové metriky, jako jsou pohyb během spánku, latence spánku, srdeční a dechová frekvence, k podrobné a přesné analýze kvality spánku. Pomocí funkce Sledování cyklu, založené na nočním monitorování teploty kůže, můžou ženy líp sledovat menstruační cyklus.  

Díky holistickým poznatkům a motivačním radám poskytovaným prostřednictvím Galaxy Ring, se můžete probouzet svěží a připraveni na celý den. Na počátku stojí umělá inteligence Galaxy AI, která generuje podrobnou zprávu o zdravotním stavu zahrnující různé zdravotní ukazatele, jako je například spánkový koučink. Nová funkce Energy skóre s podporou Galaxy AI zvyšuje povědomí, jak zdraví ovlivňuje váš každodenní život, takže můžete využít doporučení založená na svém aktuálním fyzickém stavu a zaměřit každodenní úsilí na jeho zlepšení. Toto skóre se vypočítává na základě vyhodnocení fyzického a duševního zdraví podle čtyř významných faktorů: spánek, aktivita, tepová frekvence ve spánku a variabilita tepové frekvence ve spánku. Kromě toho můžete dostávat personalizované zprávy týkající se zlepšování kondice ve všech oblastech, na které se chcete zaměřit, díky službě Wellness Tips, která se řídí komplexními daty a vašimi individuálními zájmy. 

Dnes nejčtenější

.