Zavřít reklamu

Samsung by měl již zítra v rámci letní akce Galaxy Unpacked představit své nové skládací smartphony Galaxy Z Fold6 a Z Flip6. Pokud jste viděli jejich dříve uniklé obrázky, možná jste viděli i jejich tapety. A pokud se vám líbí, nyní si je můžete stáhnout.

Výchozí tapety pro Galaxy Z Fold6 a Z Flip6 pustil do oběhu web YTechB. Stáhnout si je v plném rozlišení můžete prostřednictvím tohoto odkazu na Disku Google. K dispozici je šest tapet pro Z Fold6 (tři pro vnější a tři pro vnitřní displej) a čtyři pro Z Flip6, z nichž každá odpovídá barevným variantám chystaných skládaček. Je možné, že pro ně existuje více výchozích tapet, ale dostupné jsou právě tyto.

Očekává se, že Galaxy Z Fold6 i Z Flip6 budou mít tenčí a lehčí tělo se stupněm krytí IP48. Pohánět je prý bude čipset Snapdragon 8 Gen 3, který by mělo doprovodit 12 GB operační paměti a 256/512GB úložiště (u Z Foldu6 se možná bude nabízet i 1TB varianta).

Oba telefony by kromě toho měly disponovat 50MPx hlavním fotoaparátem, přičemž v případě Z Foldu6 mu bude podle všeho sekundovat 10MPx teleobjektiv a 12MPx ultraširokoúhlý objektiv a v případě Z Flipu6 12MPx „širokáč“. Z Fold6 bude údajně napájet baterie s kapacitou 4400 mAh, zatímco jeho sourozence 4000mAh akumulátor. Softwarově budou oba s pravděpodobností hraničící s jistotou běžet na Androidu 14 a nadstavbě One UI 6.1.1. Kromě nich má Samsung na zítřejším Galaxy Unpacked představit novou hodinkovou řadu Galaxy Watch7 a sluchátka Galaxy Buds3 a Buds3 Pro.

Ty nejlepší Samsungy koupíte zde 

Dnes nejčtenější

.