Zavřít reklamu

Už jen zhruba týden zbývá do konání letní akce Galaxy Unpacked, na které Samsung podle všeho představí také nové skládací smartphony Galaxy Z Fold6 a Z Flip6. Pokud dosud existovaly nějaké pochybnosti o jejich rychlosti nabíjení, nový únik naznačuje, že korejský obr v tomto ohledu nepřinese žádnou změnu.

Čínská verze Galaxy Z Foldu6, která nese modelové číslo SM-W9025, získala certifikaci CCC. Certifikační dokumenty odhalují, že zařízení podporuje 25W „rychlé“ kabelové nabíjení. Stejný nabíjecí výkon poskytovaly všechny předchozí modely Galaxy Z Fold kromě toho úplně prvního (ten se nabíjel rychlostí 15 wattů).

Samsung tedy podle všeho u příštího Z Foldu rychlost nabíjení nezvýší, což bude jistě pro mnoho zákazníků zklamání. Pokud jste doufali, že Z Fold6 bude mít alespoň větší baterii, i zde se připravte na zklamání, protože podle dostupných úniků bude mít opět kapacitu 4400 mAh. Je více než pravděpodobné, že 25W nabíjecí rychlost si zachová i Galaxy Z Flip6, který by však měl disponovat meziročně větší baterií, a to s kapacitou 4000 mAh (vs. 3700 mAh).

Příští skládačky korejského giganta by měly být představeny v rámci příštího Galaxy Unpacked, který se uskuteční 10. července v Paříži. Podle všeho je doprovodí hodinková řada Galaxy Watch7 a sluchátka Galaxy Buds3 a Buds3 Pro.

Špičkové Samsungy s bonusem až 10 000 Kč koupíte zde

Dnes nejčtenější

.