Zavřít reklamu

Součástí srpnové aktualizace Samsungu pro řadu Galaxy S24 budou významná vylepšení fotoaparátu, přičemž nejvíce z nich bude těžit nejvyšší model, tedy S24 Ultra. Uvedl to jeden z nejspolehlivějších leakerů v technologickém světě.

Podle jednoho z nejrespektovanějších technologických leakerů Ice Universe přinese srpnová aktualizace pro Galaxy S24 Ultra celou řadu vylepšení fotoaparátu. Ta mají zahrnovat mimo jiné optimalizaci vyvážení bílé, optimalizaci HDR, optimalizaci přeexponování, optimalizaci obličeje nebo optimalizaci zoomu při natáčení videa. Některá z těchto vylepšení by mohly dostat i modely S24 a S24+.

Srpnová aktualizace však prý může zklamat uživatele, kteří čekají na optimalizaci teleobjektivu a režimu Nightography nad rámec 10x přiblížení. Jestli se jí dočkají později, nebo vůbec někdy, v tuto chvíli není známo.

Připomeňme, že řada Galaxy S24 by měla v příštích dnech obdržet červencový update. Ten jako první dostal koncem minulého týdne telefon Galaxy A55. Srpnovou aktualizaci by měl Samsung začít vydávat začátkem příštího měsíce.

Galaxy S24 Ultra koupíte nejvýhodněji zde

Dnes nejčtenější

.