Zavřít reklamu

Už ve středu se koná letní akce Galaxy Unpacked, na které má Samsung odhalit mimo jiné nová sluchátka Galaxy Buds3 a Buds3 Pro. Nyní unikly jejich cen pro domácí trh.

Jak na sociální sítí X uvedl leaker Sleepy Kuma, Galaxy Buds3 budou v Jižní Koreji stát 203 700 wonů (zhruba 3 400 Kč), zatímco Buds3 Pro 296 700 wonů (přibližně 5 tisíc Kč). Tyto ceny jsou velmi podobné těm, za které vstoupili na trh jejich předchůdci Galaxy Buds2 a Galaxy Buds2 Pro. „Plus minus“ stejné ceny tak můžeme očekávat i v Evropě a na dalších trzích.

Obrázek s cenou také odhaluje čísla modelů a potvrzuje design příštích bezdrátových sluchátek Samsungu, který se očividně inspiroval sluchátky AirPods a AirPods Pro od Applu. Galaxy Buds3 lze vidět v černé a bílé barvě, přičemž nesou modelové číslo SM-R530. Galaxy Buds3 Pro je možné vidět v bílé barvě a identifikovat podle modelového čísla SM-R630.

Podle dostupných úniků budou nová sluchátka korejského obra disponovat kvalitnějším bezdrátovým kodekem podporujícím 24bitový 96kHz přenos zvuku. Mají také mít vylepšené ANC (aktivní potlačení hluku), delší výdrž baterie, vylepšená gesta nebo větší odolnost.

Galaxy Buds3 a Buds3 Pro by měly být představeny 10. července v Paříži v rámci příští akce Galaxy Unpacked. Kromě nich se očekává odhalení nových skládaček Galaxy Z Fold6 a Z Flip6 a hodinkové řady Galaxy Watch7.

To nejlepší od Samsungu koupíte zde

Dnes nejčtenější

.