Zavřít reklamu

Od svého debutu před mnoha lety (konkrétně v roce 2011) je dotykové pero S Pen zásadní součástí zařízení Galaxy. Je pro vás jeho podpora důležitá? Pokud uvažujete o koupi jednoho z telefonu řady Galaxy S24, budete to muset vzít v úvahu.

Ne všechny telefony řady Galaxy S24 podporují S Pen. Podporuje jej konkrétně nejvyšší model, tedy S24 Ultra. Ten je součástí balení a lze jej vložit do vyhrazené šachty zařízení, takže nepotřebujete speciální pouzdro. Modely S24 a S24+ se se stylusem nedodávají a nebudou s ním vůbec fungovat, i kdybyste se rozhodli jej koupit samostatně.

Důležité je zmínit se o tom, že ne všechny varianty S Penu fungují se všemi zařízeními, které jsou s ním kompatibilní. Dotyková pera korejského obra nejsou typickými kapacitními stylusy –používají různé technologie a také funkce Bluetooth. Díky tomu jsou podstatně přesnější a umožňují širokou škálu dalších funkcí, které u běžných kapacitních dotykových per nenajdete.

Jinými slovy, pokud zvažujete nákup jednoho z modelů řady Galaxy S24 a je pro vás zásadní práce s S Penem, máte pouze jedinou možnost – Galaxy S24 Ultra.

Řadu Galaxy S24 koupíte nejvýhodněji zde

Dnes nejčtenější

.