Zavřít reklamu

Google by měl podle nejnovějších neoficiálních informací už příští měsíc představit novou vlajkovou smartphonovou řadu Pixel 9. Nyní uniklo, že bude používat displeje od Samsungu, které budou údajně lepší než ty, kterými jsou osazeny telefony řady Galaxy S24.

Jak uvedl korejský web ETNews, řada Pixel 9 bude vybavena displeji M14 z dílny dceřinky Samsungu Samsung Display. Jde o novější generaci OLED displejů než obrazovky M13, které používají telefony řady Galaxy S24. V čem bude nová generace lepší než ta starší, není v tuto chvíli známo, lze si však představit, že nabídne vyšší jas, lepší energetickou účinnost či větší odolnost.

Kromě příští vlajkové řady Googlu by nové displeje Samsungu měly mít také připravované top modely Applu iPhone 16 Pro a 16 Pro Max. Můžeme očekávat, že korejský obr jimi osadí i své příští vlajkové telefony Galaxy S25, které by měl představit zkraje příštího roku.

Řada Pixel 9, která se bude údajně skládat z modelů Pixel 9, Pixel 9 Pro a Pixel 9 Pro XL, bude podle nejnovějších úniků uvedena na scénu 13. srpna. Bude konkurovat nejen řadě Galaxy S24, ale i těm nejlepším současným čínským smartphonům, jako je Xiaomi 14, OnePlus 12 nebo Honor 200.

Špičkové Samsungy koupíte zde

Dnes nejčtenější

.