Zavřít reklamu

Už příští týden proběhne letní akce Galaxy Unpacked, na které má Samsung odhalit řadu nových zařízení v čele s ohebnými telefony Galaxy Z Fold6 a Z Flip6. Jak se jejich představení blíží, zvyšuje se i množství nových úniků o nich a nyní tu máme nový, který ukazuje příští Z Flip na oficiálních propagačních obrázcích.

Jeden z nejdůvěryhodnějších leakerů v technologickém světě Evan Blass zveřejnil oficiální propagační obrázky Galaxy Z Flipu6. Ty jej ukazují v atraktivní světle modré barvě a potvrzují, že bude vypadat nachlup stejně jako jeho předchůdce. Doplňme, že telefon by kromě modré měl být dostupný minimálně ve čtyřech dalších barvách, a to světle zelené, stříbrné, žluté a šedé.

Pokud jde o specifikace, očekává se, že Galaxy Z Flip6 bude vybaven 6,7palcovým vnitřním displejem se 120Hz obnovovací frekvencí a 3,4 nebo 3,9palcovou vnější obrazovkou, 50MPx hlavním fotoaparátem a baterií s kapacitou 4000 mAh. Pohánět jej má čipset Snapdragon 8 Gen 3 a softwarově bude podle všeho běžet na Androidu 14 a nadstavbě One UI 6.1.1. Kromě toho také můžeme očekávat, že bude disponovat vylepšenou sadou funkcí umělé inteligence Galaxy AI.

Galaxy Z Flip6 by měl být spolu s novým Z Foldem představen v rámci letního Galaxy Unpacked, který se koná přesně za týden v Paříži. Vedle nich Samsung podle všeho odhalí hodinkovou řadu Galaxy Watch7 a sluchátka Galaxy Buds3 a Buds3 Pro a v úplnosti představí svůj první chytrý prsten Galaxy Ring.

Špičkové Samsungy s bonusem až 10 000 Kč koupíte zde

Dnes nejčtenější

.