Zavřít reklamu

Už příští týden se bude konat letní akce Galaxy Unpacked, na které má Samsung představit řadu nových zařízení v čele s ohebnými telefony Galaxy Z Fold6 a Z Flip6. Nyní začal korejský obr akci propagovat prostřednictvím masivních reklamních ploch po celém světě.

Tyto reklamy, které příští akci Galaxy Unpacked propagují heslem „Galaxy AI is Here“ (Galaxy AI je zde), se začaly objevovat od poloviny minulého týdne. Nyní je možné je vidět ve Varšavě, Londýně, Madridu, New Yorku, Brasílii, Dubaji, Soulu, Tokiu, Ho Či Minově Městě a Bangkoku. Zobrazují rotující kostku, Eiffelovu věž a čtyřhvězdičkové logo Galaxy AI. Podobné reklamy by se v následujících dnech měly objevit i v jiných světových metropolích.

Očekává se, že Samsung na letním Galaxy Unpacked odhalí celou řadu hardwarových novinek. Jejím středobodem mají být nové skládací smartphony Galaxy Z Fold6 a Z Flip6, které podle všeho doprovodí hodinková řada Galaxy Watch7 a sluchátka Galaxy Buds3 a Buds3 Pro. Korejský gigant by také měl na akci oficiálně představit svůj první chytrý prsten Galaxy Ring.

Samsung již dříve potvrdil, že letní Galaxy Unpacked se uskuteční 10. července v Paříži. Letos se tak bude konat o několik týdnů dříve než obvykle, a to kvůli letním olympijským hrám, které startují 26. července a jejímž je Samsung partnerem.

Dnes nejčtenější

.