Zavřít reklamu

Samsung je zdá se připraven dodat na trh své skutečně první prémiové chytré hodinky. Pokusil se o to už s Galaxy Watch5 Pro, jenže možná u nich podstřelil cenu vzhledem k tomu, kolik pak stály Apple Watch Ultra. Nyní to však vypadá, že se společnost poučila, a nechá si za své Ultry zaplatit pěkný balík. 

Téměř jistotou je, že k představení Galaxy Watch Ultra dojde 10. července na akci Galaxy Unpacked, na které Samsung ukáže celou řadu Galaxy Watch7, 6. generace skládaček, Galaxy Ring nebo 3. generaci svých TWS sluchátek. Bude to tedy velké, a to nejen kvůli počtu představovaných produktů. Když unikly americké ceny Galaxy Watch Ultra, moc se tomu věřit nechtělo. Jenže nyní už defacto známe i evropskou cenu a rozhodně nás nepotěšila.

Zapomeňte na „lidové“ ceny 

Když se tedy hovořilo o americké ceně Ulter, létaly vzduchem částky jako 700 dolarů. Jenže aktuální zprávy hovoří o tom, že evropská cena bude vlastně stejná. Různé maloobchodní e-shopy totiž už cenu propráskly, když si neuhlídaly informace. I tady by tedy měly Galaxy Watch Ultra stát někde mezi 689 až 699 EUR, což je v přepočtu nějakých 17 až 18 tisíc Kč. 

Známe už také cenu pro Galaxy Watch7, která by měla startovat na částce 319 EUR (cca 7 800 Kč). Unikly i ceny nové generace sluchátek Galaxy Buds. A jejich cena také dokáže poměrně dobře vyrazit dech. Základní model by měl stát 229 EUR (cca 5 700 Kč), Galaxy Buds3 Pro by měly stát stejně jako základní Galaxy Watch7, tedy 319 EUR, tedy nějakých 7 800 Kč. 

Od události nás dělí jen 16 dní. I když tedy nemusí být uvedené ceny zcela přesné, je velice pravděpodobné, že se těm oficiálním budou skutečně blížit. Jednoduše z toho vychází, že pokud si na novinky brousíte zuby, a ještě jste nezačali šetřit, budete jejich cenou nemile zaskočeny. 

Očekávané ceny novinek Samsungu 

  • Galaxy Watch Ultra – 689 až 699 EUR 
  • Galaxy Watch7 40 mm Wi-Fi – 319 EUR 
  • Galaxy Watch7 44 mm Wi-Fi – 349 EUR 
  • Galaxy Buds3 – 229 EUR 
  • Galaxy Guds3 Pro – 319 EUR 

Galaxy Watch FE koupíte zde

Dnes nejčtenější

.