Zavřít reklamu

Samsung se už brzy chystá uvést na trh své nové chytré hodinky. Tentokrát nás opět čeká změna, kdy po Galaxy Watch4 Classic, Galaxy Watch5 Pro a Galaxy Watch6 Classic přijde zase něco úplně jiného, a to Galaxy Watch7 Ultra. A jsou zde další úniky informací, které více přibližují jejich specifikace.  

Bude to pravděpodobně 10. července, kdy Samsung světu ukáže své nové skládačky Galaxy z Fold6, Z Flip6, řadu hodinek Galaxy Watch7, sluchátka Galaxy Buds3 a Buds3 pro a také první chytrý prsten Galaxy Ring. Právě Galaxy Watch7 budou obsahovat modely základní řady o dvou velikostech pouzdra, doplnit by je ale měly i Galaxy Watch7 Ultra, potažmo Galaxy Watch Ultra, protože nad samotným označením ještě visí otazníky. 

Nový únik naznačuje seznam několika klíčových specifikací pro tyto vrcholné chytré hodinky společnosti. Konkrétně leaker @negativeonehero uvádí, že celou řadu hodinek bude pohánět nový čipset Exynos W1000. Operační paměť RAM bude 2 GB RAM a ta interní 32 GB pro vaše data a aplikace. Pokud základní řada poskytne rozměry 40 a 44 mm, Galaxy Watch7 Ultra budou mít 47mm pouzdro.  

Údajně by měly mít Galaxy Wach7 tloušťku 9,7 mm, zatímco Galaxy Watch7 Ultra 12,1 mm, i když víme, že společnost do této hodnoty nezahrnuje senzory. Velikost baterie Galaxy Watch7 by mohla být 300, respektive 425 mAh, v závislosti na velikosti pouzdra a váha 28,5 g nebo 33,5 g. Očekává se, že Galaxy Watch Ultra budou mít 590mAh baterii a hmotnost 61,5 g. 

Téměř jistotou pak je, že Galaxy Watch7 Ultra dorazí s titanovým pouzdrem, a ještě jasnější obrazovkou ve srovnání se standardními Galaxy Watch7 (obecně se očekává jas 3 000 nitů). Čím více úniků od různých leakerů zmiňují stejné specifikace, tím více se jim dá věřit. Zde je tedy další potvrzení toho, že tomu tak skutečně bude. Jen připomeňme, že Samsung už letos jedny chytré hodinky představil, a to Galaxy Watch FE.

Galaxy Watch FE koupíte zde

Dnes nejčtenější

.